Partner
Grupy TAURON

Sklep internetowy w trakcie testów - transakcje nie będą realizowane!

O nas

Firma THMH istnieje od 1996 roku. Odbiorcami usług i towarów są klienci indywidualni, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej zlokalizowane na terenie całego kraju.

Dysponujemy w tym zakresie sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrą fachowców, która jest w stanie zapewnić państwu dobór odpowiedniego rodzaju paliwa węglowego do Waszych potrzeb. Możliwości takiego działania zapewnia nam stała współpraca z Tauron Wydobycie.

Szeroka gama naszych bezpośrednich kontaktów pozwala dać odbiorcom gwarancję nie tylko zapewnienia ciągłości dostaw ale co najważniejsze stabilnej jakości oferowanych węgli.

Nasza oferta obejmuje głównie:

  • sprzedaż węgla, miału i groszku ekologicznego
  • usługi spedycyjne
  • usługi transportowe

Szczególny nacisk kładziemy na kwestie jakościowe, bo to one, naszym zdaniem, powinny decydować o doborze partnerów handlowych. Istotną sprawą dla nas jest możliwość udokumentowania dostaw certyfikatem jakościowym producenta.

Mamy nadzieję, że nasza oferta, przy jednoczesnym stosowaniu konkurencyjnych cen, znajdzie zainteresowanie, a w konsekwencji pozwoli na podjęcie współpracy z korzyścią dla obu stron. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Państwa zapytanie zarówno w zakresie jakości jak i oferowanych towarów i usług.